Hakkımızda

Sektörde 15 Yıllık Tecrübeyle

Adak İstanbul olarak, istanbul  Sultangazi ilçesinde faaliyet gösmekteyiz. Ahır alanlarımız, ofis alanımız, yemek alanımız, çay bahçemiz bulunmatadır. Adağınız vekalet ile kesilmekte arzu ederseniz anlaşmalı olduğumuz dini vakıf veya kuran kurslarına bizim tarafımızdan dağıtımı yapılmaktadır. Adak İstanbulda kestirmiş olduğunuz adaklarınız talep etmeniz halinde biz dağıtımını yaptığımızda, Adak İstanbul anlaşmalı vakıf dernek yada kuran kursları sizleri arayıp adağınızın teslim edildiğini teyit etmekte ve sizlere teşekkürlerini bizzat iletmektedirler.

Eğer adağınızı kendiniz dağıtmak isterseniz Adak İstanbul adağınızı parçalayıp taşınmaya hazır duruma getirmektedir. İşletmemizin gerek açık gerek kapalı alanları müsait havadar ve rahat olup ayrıca siz değerli müşterilerimiz için açık otoparkımız bulunmaktadır.

Adak İstanbul ister adak isterseniz Akike kurbanlarınızın kesimini yapmaktadır. Adak İstanbul Helal Gıda Sertifikasına sahip %100 islami usullere uygun olarak Adak ve Akike kesimlerinizi yapmaktadır.

Sultangazide bulunan Adak İstanbul’un yarı kapalı ahırlarında daima Büyükbaş ve Küçükbaş Adaklık sürekli olarak bulunmaktadır. Oldukça geniş ve güvenilir bir referans listesine sahip ADAK İSTANBUL ulaşım olarak oldukça kolay bir konumda bulunmaktadır. Adak İstanbul iletişim bilgilerini görmek veya Adak İstanbul haritasına ulaşmak için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda